NASZ ŚLUB fotografia i wideofilmowanie

Email Drukuj PDF

Wstępne   Informacje na temat naszej usługi filmowania znajdziecie w zakładce (kliknij) OFERTA/video.  Zapraszamy!


WIDEOFILMOWANIE (kamera Sony full HD)

Wysokiej klasy sprzęt cyfrow, doświadczenie i "dobre oko" gwarantują Państwu, że film z Waszej uroczystości  będzie wspaniałą pamiątką rodzinną, do której będziecie wracać z przyjemnością!

Staramy się, aby nasze filmy były dynamiczne - podczas kręcenia i montowania filmu unikamy zbyt długich, a w efekcie nudnych scen. Całość filmowego reportażu przeplatamy muzycznymi skrótami (tu: uwzględniamy Wasze upodobania), a także zdjęciami   wykonanymi podczas uroczystości. Tworząc Państwa  film, nie stoimy biernie z boku. Wchodzimy w tłum, w sytuacje, starając się zarejestrować to, co najciekawsze.

Z tak uchwyconego materiału montujemy film, którego osią jest reportaż z całości uroczystości urozmaicony muzycznymi  skrótami/klipami.

Filmowa kompozycja zawiera także wywiady/życzenia składane przez gości (do kamery: tu przede wszystkim takt i wyczucie z naszej strony   -  wszystko zależy od sytuacji).

Jesteśmy też skłonni do współpracy - chętnie uważnie wysłuchamy Waszych propozycji, by - w miarę możliwości - wykorzystać je, uwzględnić podczas tworzenia Waszego filmu ślubnego:) 

 

AJAX Soft Fade-In Popup